Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności OSTROWSKA WIELKANOC DLA SAMOTNYCH, AKCJA "PODARUJ ŚNIADANIE WIELKANOCNE" -ZAKOŃCZONA

OSTROWSKA WIELKANOC DLA SAMOTNYCH, AKCJA "PODARUJ ŚNIADANIE WIELKANOCNE" -ZAKOŃCZONA

OSTROWSKA WIELKANOC DLA SAMOTNYCH, AKCJA "PODARUJ ŚNIADANIE WIELKANOCNE" -ZAKOŃCZONA Szanowni Państwo,
Ogólnopolska fundacja Wolne Miejsce z Katowic pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zorganiowała Śniadanie Wielkanocne dla samotnych i potrzebujących mieszkańców Ostrowa i okolic. Ze względu na pandemię, niestety nie można było zaprosić tych osób do wspólnego stołu. W  tym roku Śniadanie Wielkanocne zostało dostarczone przez wolontariuszy do osób potrzebujących i samotnych prosto do ich domów w formie paczki Wielkanocnej.
Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom, za włączenie się w akcję "Podaruj Śniadanie Wielkanocne".