Strona główna Aktualności MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,WIELKANOCNY ZAJĄCZEK"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,WIELKANOCNY ZAJĄCZEK"

1 kwietnia 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanocny zajączek”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 ,,Jarzębinka” w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do ostrowskich przedszkoli. Warunkiem konkursu było wykonanie zajączka dowolną techniką w formie przestrzennej. Nasze przedszkole reprezentowała Antonina Zwierz z grupy ,,Biedronek”. Antosia z dużym zaangażowaniem i zapałem przystąpiła do wykonywania swojej pracy. Starannie wykonała zajączka wycinała, malowała i składała elementy w całość. Za swoją pracę otrzymała dyplom i piękny upominek. Serdecznie gratulujemy!