Strona główna Aktualności KONKURS PLASTYCZNO-EKOLOGICZNY "EKO-MALUSZEK" ZAKOŃCZONY!!!

KONKURS PLASTYCZNO-EKOLOGICZNY "EKO-MALUSZEK" ZAKOŃCZONY!!!

KONKURS PLASTYCZNO-EKOLOGICZNY "EKO-MALUSZEK" ZAKOŃCZONY!!! Wszyscy dobrze wiemy, że to od naszego codziennego zachowania zależna jest kondycja planety, właśnie dlatego warto być eko. Plakaty, które wykonały dzieci wraz z rodzicami, utwierdzają nas w tym, że temat ekologi nie jest im obcy ani obojętny. Wszystkie plakaty są wyjątkowe, każdy inny, każdy pełen wiedzy dotyczącej troski o Ziemię. Szerzenie wiedzy dotyczącej troski o Ziemię może sprawić, że świat znowu odetchnie czystym powietrzem i stanie się bardziej ekologiczny. Warto już od najmłodszych lat rozmawiać z dziećmi o przyrodzie oraz zaszczepiać w nich pozytywne nawyki związane z dbaniem o środowisko. Plakaty, które wykonały dzieci to nie tylko przesłanie, ale także świetny pomysł na wspólnie spędzony czas z rodzicami. Dziękujemy wszytskim, którzy poświęcili swój czas i wzieli udział w naszym konkursie. Gratulujemy!