Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RZZO - GALA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RZZO - GALA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RZZO - GALA

W dniu 30 kwietnia 2021 został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny organizowany przez Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beaty Klimek. Konkurs polegał na wymyśleniu imienia dla Pluszowego Misia Pandy, który jest maskotką RZZO oraz wykonanie pracy plastycznej związanej z segregowaniem odpadów. W dniu 27 maja odbyła się uroczysta gala wręczenie nagród. Autorem nowego imienia pandy została Joanna Krzyżanowska z naszego przedszkola z grupy V „Plastusie” zdobywając tym samym GrandPrix. Wyróżnienie otrzymał, także Adam Walczak z grupy VI „Świerszcze”. Joasi i Adasiowi gratulujemy i bardzo się cieszymy, że Miś Panda będzie nosił imię „Recyklinka”.