Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności "W Maluszku zdrowo, bo na sportowo" - Dzień Dziecka z Jogą

"W Maluszku zdrowo, bo na sportowo" - Dzień Dziecka z Jogą

"W Maluszku zdrowo, bo na sportowo" - Dzień Dziecka z Jogą Z okazji Dnia Dziecka dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach Jogi. Poznały podstawowe pozycje wykorzystywane w ćwiczeniach jogi, nauczyły się, jak witają się jogini. W zależności od grupy wiekowej, dzieci miały przygotowane zróżnicowane zajęcia: 3 i 4 latki przeżyły "Przygodę na łące", 5-cio latki rozwiązywały "Zagadkę jogową", a 6-cio latki poznały "Bajkę o kotku". Po zakończonych ćwiczeniach dzieci relaksowały się do bajki o pszczółce oraz przy dźwiękach muzyki. Dzieci wiedzą także, że joga jest formą relaksacji, odprężenia oraz regenerowania sił. Poniżej znajduje się fotorelacja z wspomnianych wyżej aktywności. Namaste :)