Strona główna Aktualności POŻEGNANIE RZEDSZKOLA GRUPA SMERFY

POŻEGNANIE RZEDSZKOLA GRUPA SMERFY

15 czerwca 2021 roku na dziedzińcu naszego Przedszkola odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci z grupy Smerfy.
Przedszkolaki zabrały rodziców w podróż po Europie.Wspólnie odwiedziliśmy Czechy, Austrię, Włochy, Hiszpanię Grecję,Francję by dotrzeć do Polski.
Były tańce i śpiewy w różnych językach, było dużo zabawy i radość Rodziców z pięknych występów swoich pociech.
Dzieci pokazały wszystkie swoje możliwości recytatorskie, wokalne, taneczne...to było pożegnanie Przedszkola w wielkim stylu !!!!!!!!!!!
A zaśpiewane z mocą słowa"w przedszkolu było SUPER"utwierdzają nas , że było im tutaj dobrze i że nabyli wśród nas nie tylko wiedzę, wiele umiejętności , rozwinęli zdolności i pasje, ale przede wszystkim chęć poznawania świata, chęć wyruszenia w dalszą podróż!