Strona główna Aktualności Pożegnanie Maluszka - Motylki

Pożegnanie Maluszka - Motylki

Pożegnanie Maluszka - Motylki Dnia 23 czerwca 2021r nasze kochane przedszkole żegnały dzieci z grupy Motylki. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym pt. "Podróż po Europie", w którym zaprezentowały najbardziej charakterystyczne miejsca. Były powitania, piosenki oraz tańce z takich krajów jak: Czechy, Austria, Grecja, Włochy, Hiszpania, Francja oraz Polska. W podróż zabrały ze sobą rodziców oraz pracowników przedszkola. Motylki przepięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Brawom nie było końca! Po pokazie artystycznym nadszedł czas na włożenie biretów, przyrzeczenie, a także wręczenie upominków na zakończenie przedszkola. Nie obyło się bez śmiechu i momentów wzruszeń. Dzieci z grupy Motylki zakończyły jedną z przygód w swoim życiu, jaką była edukacja przedszkolna. Teraz żegnamy naszych absolwentów słowami: "Tu wam rosły skrzydła, chyba nie przeczycie? Teraz na tych skrzydłach polecicie w życie."