Strona główna Aktualności KONKURS WIEŃCÓW, STROIKÓW I BUKIETÓW JESIENNO - DOŻYNKOWYCH

KONKURS WIEŃCÓW, STROIKÓW I BUKIETÓW JESIENNO - DOŻYNKOWYCH

W październiku Grupa IX Smerfy wzieła udział w konkursie organizowanym przez przedszkole nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim pt. VI PRZEGLAD WIEŃCÓW, STROIKÓW I BUKIETÓW JESIENNO - DOŻYNKOWYCH. Nasze przedszkolaki spisały się na medal i z pomocą rodziców przyniosły piękne dary jesieni (kwiaty, liście, słoneczniki i inne), z których stworzyliśmy wspólnie piękny bukiet. Do dnia dzisiejszego pięknie prezentuje się w naszym grupowym kąciku przyrody. Dziękuje za zaangażowanie rodziów, którzy pomogli w realizacji zadania konkursowego i wszystkim dzieciom, które z zaangażowanie pomagały w tworzeniu naszego konkursowego bukietu. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplom dla grupy i przedszkola oraz puzzle dla grupy.