Strona główna Aktualności PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Ślubowaniem nowy etap zaczynamy,

i uroczyście przyrzekamy:
grzecznie bawić się i figle płatać,
w kartce dziury naklejkami łatać,
Pani zawsze słuchać,
koledze w ucho nie dmuchać,
wiedzę jak pączki z apatytem pochłaniać,
z talerzyka wszystko zjadać. Bo po wakacjach na przedszkole przyszedł czas więc dziś „MALUSZEK” radośnie wita nas”.

Te słowa znalazły się na medalach, które zostały wręczone przez Panią Dyrektor, nowoprzyjętym dzieciom, które podczas ślubowania w dniu 13 października zostały włączone do grona społeczności naszego przedszkola. Podczas tej uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód na to, jak dużo już potrafią. Po uroczystym wręczeniu medali przed najmłodszymi dziećmi zaprezentowali się starsi koledzy ze wszystkich grup, prezentując swoje talenty śpiewając i tańcząc. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek za trud jaki włożyły w swoje występy. Przedszkolacy zapamiętają ten dzień na długo, a medale jakie z dumą nosiły tego dnia będą im o tym przypominały.