Strona główna Aktualności PODZIĘKOWANIA ZA WSPOMAGANIE DZIAŁALNOŚCI OSTROWSKIEGO CARITASU

PODZIĘKOWANIA ZA WSPOMAGANIE DZIAŁALNOŚCI OSTROWSKIEGO CARITASU

Dnia 23.10.2021 roku, w Forum Synagoga, odbyła się uroczystość z okazji 25 – lecia działalności Stacji Opieki CARITAS w Ostrowie Wielkopolskim. W uroczystości wzięli udział Pani Prezydent Miasta Ostrowa, Ksiądz Proboszcz z Parafii św. Antoniego, kierownik stacji, rehabilitantka oraz wielu zaproszonych gości, którzy związani są z powstaniem i działalnością stacji CARITAS. Ponadto w spotkaniu wzięły udział przedstawicielki naszego przedszkola,  Agnieszka Kłobus i Ilona Urbaniak, które przez wiele lat były koordynatorkami akcji charytatywnej pod hasłem „Tytka charytatywna”. Podczas uroczystości wygłoszono słowa podziękowania za włączenie się w akcję „Tytka charytatywna” i niesienie pomocy potrzebującym. Program artystyczny uświetniły utwory Zbigniewa Wodeckiego i Marka Grechuty w interpretacji Adama Wasieli. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.