Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Gala z okazji XV-tego Jubileuszowego Konkursu Ekologicznego

Gala z okazji XV-tego Jubileuszowego Konkursu Ekologicznego

Gala z okazji XV-tego Jubileuszowego Konkursu Ekologicznego 23 listopada 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie XV Jubileuszowego Konkursu Ekologicznego pt. "Śmieci segregujesz, czysty świat kreujesz" organizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami "MZO" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Gala miała wyjątkowy, uroczysty charakter, przez co przyjechało wielu gości, z Panią Prezydent Beatą Klimek na czele. Przybyli także koszykarze i żużlowcy związani z ostrowskimi klubami sportowymi, którzy rozrzucili po sali niespodzianki dla ostrowskich dzieci. Jedną z nich - piłkę z autografami ostrowskich koszykarzy otrzymała Liliana z Biedronek. Dodatkową atrakcją był koncert zespołu "Czarno-Czarni", którzy wspierają działania proekologiczne. Nasze przedszkole reprezentowało siedmioro przedszkolaków: Liliana z Biedronek, Julia z Żabek, Ola i Adaś z Motylków, Zuzia ze Smerfów oraz Ewa i Tymon z Ekoludków. Wszyscy zostali nagrodzeni, serdecznie gratulujemy.