Strona główna Aktualności "Moja ulubiona maskotka -miś"

"Moja ulubiona maskotka -miś"

„Dzień Pluszowego Misia” obchodzony jest 25 listopada i jest to jeden z najbardziej ulubionych dni w życiu każdego dziecka. Bo czy jest dziecko, które nie ma swojego ulubionego pluszowego misia? Chyba nie. Przedszkole nr 13 „Sindbad”, zorganizowało w tej okazji konkurs plastyczny „O misiu, dla misia”, w którym dziecko miało przedstawić swoją ulubioną maskotkę. W tym konkursie nasze przedszkole reprezentowała Iga Fluder z grupy „Świerszcze”. Iga pod opieką p. Ani Wawrzyniak wykonała przepiękną pracę plastyczną. Iga wykazała się dużą cierpliwością oraz ogromną precyzją podczas wykonania swojej pracy. Jej wysiłek został nagrodzony dyplomem oraz upominkiem za udział w konkursie. Wszystkie prace, które wzięły udział w tym konkursie zostały zaprezentowane na specjalnie przygotowanej wystawie i opublikowane na stronie internetowej Przedszkola „Sindbad”. Dla Igi przesyłamy ogromne gratulacje!!!