Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONCERT KOLĘD "RAZEM PRZY CHOINCE" - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

KONCERT KOLĘD "RAZEM PRZY CHOINCE" - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

KONCERT KOLĘD "RAZEM PRZY CHOINCE" - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

KONCERT KOLĘD "RAZEM PRZY CHOINCE"


Rozwijając wśród dzieci piękną i bogatą tradycję narodową, jaką jest kolędowanie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich bliskich do udziału w wyjątkowym świąteczno - noworocznym koncercie kolęd i pastorałek on-line „Razem przy choince”.

 

Warunki uczestnictwa:

  1. Uczestnicy koncertu przygotowują i zgłaszają w formie nagrania video jedną kolędę lub pastorałkę.
  2. Występujący śpiewać mogą a capella, w towarzystwie akompaniatora lub podkładu muzycznego.
  3. Kolędy mogą być śpiewane zarówno przez solistów, jak i rodzeństwa, w towarzystwie rodziców czy dziadków lub przez całe rodziny.
  4. Nagranie video zgłoszonej prezentacji musi spełnić następujące warunki:

- nagranie POZIOME,

- wysoka jakość obrazu jak i dźwięku.

  1. Link do nagrania należy przysłać na adres: ajmaluszek14@poczta.onet.pl  do dnia 10.01.2022r.. W tytule maila, należy wpisać imię i nazwisko dziecka, grupę do której uczęszcza dziecko oraz tytuł utworu.
  2. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestników przez Przedszkole nr 14 Maluszek w Ostrowie Wielkopolskim, co jest niezbędne do organizacji Koncertu Kolęd on-line „Razem przy choince”.
  3. Wszystkie nagrania zostaną opublikowane 14 stycznia 2022r. na stronie www naszego przedszkola w formie pięknego koncertu on-line.
  4. Każde dziecko biorące udział w koncercie zostanie nagrodzone pamiątkowym dyplomem i upominkiem.