Strona główna Aktualności "WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY OCZAMI DZIECKA"

"WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY OCZAMI DZIECKA"

"WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY OCZAMI DZIECKA" 30 stycznia 2022 roku odbył się wyjątkowy, bo już 30 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.  Przed tym wyjątkowym finałem Ostrowski Sztab WOŚP ogłosił konkurs platyczny dla dzieci,
w którym miały za pomocą rysunku przedstawić, jak w ich oczach wygląda Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy. Nasze przedszkole reprezentowało aż siedmioro dzieci : Inga Bartoszek, Cyprian Szczepaniak, Joanna Krzyżanowska, Jakub Zimniak oraz Iga Wawrzyniak z grupy "Smerfy",  Szymon Rubczak z grupy "Świerszcze" oraz Julia Sadowska z grupy "Żabki".
Wszystkie prace były zaprezentowane na oficjalnej stronie facebookowej Ostrowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Zwycięzców konkursu wybieraliśmy drogą głosowania.
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że praca Jakuba Zimniaka z grupy "Smerfy" była jedną z 3 prac z największą liczbą głosów!!! Kubie serdecznie gratulujemy liości głosów, a pozostałym dzieciom, które przygotowały prace, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału w konkursie! Bardzo DZIĘKUJEMY!!!