Strona główna Aktualności KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY POD HASŁEM "BĄDŹ EKO W KARNAWALE"

KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY POD HASŁEM "BĄDŹ EKO W KARNAWALE"

W lutym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu międzyprzedszkolnego pod hasłem "BĄDŹ EKO W KARNAWALE".
Konkurs został zorganiozwany przez Przedszkole nr 3 Jaś i Małgosia w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze przedszkole reprezentowała Inga Bartoszek z grupy Smerfy.
Celem konkursu było propagowanie idei czystego środowiska, zagospodarowanie odpadów przydatnych do ponownego wykorzystania lub przetworzenia oraz zachęcanie uczestników konkursu do przedstawienia własnego kreatywnego pomysłu jak wykorzystać różne materiały przeznaczone do recyklingu aby powstał piękny, pomysłowy strój na bal karnawałowy w formie EKO. Jak widać na zdjęciach wykonanie tego stroju połączone było nie tylko z ciężką pracą ale również świetną zabawą i kreatywnością. Podczas tworzenia jak widać było dużo śmiechu. Inga otrzymała dyplom i nagrodę. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy mamie Ingi za zrobienie pięknej sesji, którą mogliśmy się pochwalić biorąc udział w konkursie.