Strona główna Aktualności BAL KARNAWAŁOWY 2022

BAL KARNAWAŁOWY 2022

We wtorek 15 lutego odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele uśmiechu oraz radości.  Przedszkolacy przebrani byli za bohaterów znanych bajek i nie tylko, wyobraźnia dzieci oraz rodziców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wystrój sal przedszkolnych wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal karnawałowy przyniósł wiele radości naszym wychowankom, było to główny cel, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. W wolnej chwili mogły skosztować smakołyków jakie tego dnia przygotowały panie w kuchni. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały przedszkole. Do zobaczenia za rok!