Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Czekoladowy autobus - warsztaty

Czekoladowy autobus - warsztaty

Czekoladowy autobus - warsztaty

01 kwietnia do naszego przedszkola zawitała wyjątkowa niespodzianka - " Czekoladowy autobus"! Tego dnia dzieci z grupy Smerfy, Motylki, Kubusie, Plastusie oraz Biedronki maszerowały do przedszkola z szerokim uśmiechem na twarzy. Po śniadaniu odbyły się zajęcia -  warsztaty z ulubionej przez wszystkie dzieci czekolady. Można było spróbować słodziutkiego przysmaku w stanie płynnym i stałym. Przy pomocy Pań prowadzących dzieci formowały z czekolady różne cuda (motylki, autobusy, serca, przebiśniegi a nawet bociany). Każdy przedszkolak wykonał swoją czekoladową "pracę" i zabrał do domu, a następnie( jak prosiła pani prowadząca warsztaty) zjadł ją razem z najbliższymi o godz.17.00 bo wtedy ponoć smakuje najlepiej.