Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE "DZIDZIA"

PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE "DZIDZIA"

PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE  "DZIDZIA"

W czwartek 28 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru Trakt z Wrocławia z przedstawieniem pt. „Dzidzia”. "Dzidzia” to bajka , która dostarcza doskonałej zabawy a równocześnie pozwala się zmierzyć z problemem nowe dziecko w rodzinie. Głównymi bohaterami byli Zuzanka i Czarek - kukiełkowe lalki. Wszystko zaczęło  się od Wielkiego Kłopotu. No, bo czy zastanawialiście się kiedyś, po co tak naprawdę się uczymy. A skąd wiemy jak się je, chodzi albo gra w piłkę. A skąd pies wie, że jest psem i musi szczekać. Tak, tak, to bardzo ważne pytania i jeszcze ważniejsze odpowiedzi. Tego wszystkiego musieli się dowiedzieć Zuzanka z Czarkiem żeby kłopot przestał być kłopotem.