Strona główna Aktualności WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W dniu 18.05.2022r. z inicjatywy Pań Agnieszki Jakubowskiej i Agnieszki Kłobus - nauczycielek języka angielskiego w naszym przedszkolu odbył się konkurs języka angielskiego dla dzieci sześcioletnich. Do pięciu konkurencji przystąpiło dziewięcioro dzieci. Przedszkolaki musiały wykazać się znajomością słownictwa z języka angielskiego w zakresie nazw owoców, zwierząt, ubrań, zabawek, symboli pogody, kolorów oraz cyfr.  Zabawom w sali towarzyszyły znane i lubiane piosenki ilustrowane ruchem.  Rywalizacja między drużynami była zacięta i pełna emocji, ale w duchu fair play. Uczestnicy świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, za co zostały nagrodzeni. Pani Katarzyna Kasprzak - wicedyrektor naszego przedszkola, oceniająca zmagania dzieci,  wręczyła przedszkolakom pamiątkowe dyplomy i upominki.

Serdecznie dziękujemy szkole językowej Leader School za ufundowanie nagród dla dzieci.