Strona główna Aktualności OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA

OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA

Dnia 5 czerwca 2022 roku dzieci z grupy Smerfy brały udział w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach projektu "Od przedszkolaka do Olimpijczyka" - zwycięskiego zadania Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. W skład naszej reprezentacji wchodzili:
Inga
Maja
Emilka
Oliwka
Oskar
Borys
Kacper
Michał
Dzieci miały wyjątkową okazję rywalizować pod czujnym okiem olimpijczyka Tomasza Szymkowiaka. Smerfy jak zawsze spisały się na medal. Z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem pokonywali każdą konkurencję. W nagrodę każdy  Oczywiście bardzo im pomógł doping rodziców, którzy bacznie obserwowali jak ich dzieci świetnie sobie radzą. Brawo dla naszych przedszkolaków. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał medal i nagrodę w formie przekąsek.

Bardzo serdecznie dziękujemy kochanym rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Opr. Aneta W.