Strona główna Aktualności POŻEGNANIE Z PRZEDSZKOLEM

POŻEGNANIE Z PRZEDSZKOLEM

Dnia 14 czerwca 2022 roku miała miejsce wzruszająca uroczystość - pożegnanie naszych wspaniałych starszaków z grupy Ekoludki, Smerfy i Motylki. Był to wyjątkowy dzień dla naszych dzieci, pełen emocji i wzruszeń. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w wielkim stylu rozpoczynając prezentacją tańca "Polonez", który wzruszył wszystkich do łez.
W pożegnaniu brali udział zaproszeni goście:
Pani Bogna Roszyk Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim oraz emerytowana Dyrektor naszego przedszkola Pani Renata Jarosz.

Zarówno rodzice jak i Dyrekcja, grono pedagogiczne naszego przedszkola oraz zaproszeni goście byli pod ogromnym wrażeniem występu naszych zdolnych dzieci. Każda grupa zaprezentowała się wyjątkowo. Na koniec każdy absolwent otrzymał na pamiątkę upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wam za chwile spędzone razem w murach naszego przedszkola. Był to cudowny czas dla nas wszystkich.
Życzymy Wam kochane Przedszkolaki, wielu wspaniałych chwil w szkolnych progach i samych sukcesów.
Pielęgnujcie w sobie to co macie najpiękniejsze... Waszą dziecięcą radość.

Poniżej link z nagraniem tanecznej części występu dzieci zapraszamy do obejrzenia.

Opr. Aneta W.