Strona główna Aktualności PODSUMOWANIE REALIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - KREATYWNE DZIECKO

W roku szkolnym 2021- 2022 grupa Smerfy brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Kreatywny Przedszkolak - Kreatywne Dziecko. Zadaniem projektu było wykonanie określonego zadania na dany miesiąc. Celem projektu było rozwijanie kreatywnego myślenia u dzieci, pomyslowości oraz zdolności skupienia uwagi na wykonywanym zadaniu. Każde zadanie projektowe było dostosowane do wieku dzieci a efekty pracy są wspaniałe poniżej krótka fotorelacja z wykonanych zadań.
Na zakończenie każde dziecko otrzymało certyfikat udziału w projekcie.

Opr. Aneta W.