Strona główna Aktualności KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

Publiczne Przedszkole Nr 13 ogłosiło KONKURS PLASTYCZNY na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Celem konkusu miało być przede wszystkim kultywowanie tradycjii ŚWIĄT WIELKANOCNYCH oraz rozwijanie twórczości plastycznej, wrażliwości estetycznej dzieci. Nasze przedszkole reprezentowała praca Wiktorii Szczepaniak z grupy "Żabki", która została wybrana spośród wielu pieknych prac stworzonych przez nasze przedszkolaki z myślą o konkursie. Rozstrzygniecie konkursu nastąpiło 30 marca 2012r. w pięknie, wiosennie udekorowanym  Przedszkolu Nr 13. Zaproszeni goście mogli obejrzeć wielkanocne przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z  13-nastki. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami, które wręczyła Pani Wiceprezydent Marlena Maląg.