Strona główna Aktualności ZAPOZNANIE Z ZAWODEM KIEROWCY

ZAPOZNANIE Z ZAWODEM KIEROWCY

Od najmłodszych lat, w ramach treści związanych z doradztwem zawodowym, dzieci poznają różne zawody, wykonywane przez osoby dorosłe. Wiedzą, że każda praca jest ważna oraz potrzebna, że każdy zawód należy szanować. W dniu 6 czerwca dzięki wizycie taty Kacpra z grupy Biedronek wszystkie dzieci z naszego przedszkola miały okazje zapoznać się z pracą kierowcy. Miały możliwość z bliska obejrzeć ciągnika sidłowy wraz naczepą, mogły zasiąść w szoferce za kierownicą oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie przyniosło dzieciom wiele radości i wielu z nich postanowiło w przyszłości zostać kierowcą. Dziękujemy panu Błażejowi Szatańskiemu za poświęcony czas i przekazanie dzieciom wielu informacji na temat wykonywanego zawodu.

Opr. M. Płaszczykowska