Strona główna Aktualności PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ "GORĄCZKA ZŁOTA 2022r."

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ "GORĄCZKA ZŁOTA 2022r."

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ "GORĄCZKA ZŁOTA 2022r." 22 Września odbyła się Rejonowa Konferencja Opiekunów Szkolnych Kól PCK oraz Klubów Wiewiórka miasta i powiatu ostrowskiego, na której została podsumowana Akcja "Gorączka Złota 2022r.", w której brało udział także nasze przedszkole. Akcja trwała do maja 2022r., miała ona na celu pozyskanie funduszy na dofinansowanie akcji letniej dla najbiedniejszych dzieci, uaktywnienie środowisk dziecięco-młodzieżowych oraz ich rodziców, uwrażliwienie ich na krzywdę drugiego człowieka, a także promocję pracy wolantarystycznej wśród dzieci i młodzieży. Do akcji przystąpiło aż 52 placówki w tym 16 przedszkoli.
Dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków oraz ich rodziców, udało nam się zebrać 380,14zł!!!
Bardzo dziękujemy za każdy wrzucony grosik i liczymy na dalszą współpracę w nadchodzącej kolejnej już akcji "Gorączka Złota 2023"

opr. Anna W.