Strona główna Aktualności OGNISKO

OGNISKO

„Nikną troski i zmartwienia, bo ognisko wszystko zmienia” pod takim hasłem w czwartek 6 października odbyło się ognisko. Podczas, którego dzieci z Maluszka wspólnie z rodzicami witały nowoprzyjęte przedszkolaki. Wszyscy przynieśli ze sobą piękną pogodę i dobry humor. Wspólną zabawę zaczęliśmy od występów przedszkolaków, każda grupa zaśpiewała bądź zatańczyła, następnie pani dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe medale. Rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i  udziału we wspólnym piknikowaniu. Podczas ogniska nie tylko rodzice razem z dziećmi piekli kiełbaski, ale mogli również spróbować pysznej grochówki. Rodzinny nastrój i wspaniała atmosfera sprawiły, że rozmowom, zabawie oraz śmiechom nie było końca. Dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i miło spędzony czas.

oprac.: M. Płaszczykowska