Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności "OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW"

"OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW"

"OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW"
W naszym przedszkolu już od wielu lat organizowana jest akcja charytatywna pt. "OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW". W środę, 16 października br. przedstawiciele naszej placówki - dzieci z grupy "Biedronki" oraz "Plastusie" wybrały się do Międzygminnego schroniska dla bezdomych zwierząt. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.  Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków wraz z rodzicami odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji. Sądząc po zbiórce, śmiało można stwierdzić, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola! Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną! Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Opracowała: Natalia M.