Strona główna Aktualności PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE"

PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE"

PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE" 18 października 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbył się VI Przegląd Wokalno-Recytatorski pt. “Jesienne nastroje” organizowany przez Przedszkole nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim. Udział wzięło 20 uczestników z ostrowskich przedszkoli, którzy zaprezentowali się w wierszach i piosenkach o tematyce jesiennej. Całą uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Olejniczak-Hyla, która powitała wszystkich i przedstawiła członków jury: Panią Sławomirę Kisielewską – Wicedyrektor Wydziału Edukacji, Panią Izabelę Michalską – nauczycielkę ze Szkoły Muzycznej, Panią Beatę Kosar – Dyrektor Przedszkola nr 17 oraz Panią Patrycję Hawrę – Przewodniczącą Rady Rodziców Przedszkola nr 15. Jury zgodnie podjęło decyzję o zwycięstwie wszystkich uczestników. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Nasze przedszkole, w piosence "Idzie jesień" reprezentowała Wiktoria Rurek z grupy VIII "Ekoludki". Do konkursu Wiktorkę przygotowała Pani Agnieszka Jakubowska.

Opracowanie: Ag.J.