Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ODDAJ KREW, PODZIEL SIĘ ŻYCIEM!

ODDAJ KREW, PODZIEL SIĘ ŻYCIEM!

ODDAJ KREW, PODZIEL SIĘ ŻYCIEM! Aby ratować życie i zdrowie jednych ludzi, często konieczna jest decyzja innych, którzy zechcą podarować cząstkę siebie potrzebującym. Krew ludzka to symbol życia, absolutnie konieczna i decydująca o naszym zdrowiu. Nie potrafimy jej sztucznie wyprodukować. Możemy się nią jedynie podzielić. Dzięki medycynie wiemy jak robić to w sposób bezpieczny, niezagrażający zdrowiu ani dobremu samopoczuciu dawców. Dziękujemy za miłą i pouczającą wizytę w dniu 7 listopada 2022r. Paniom z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, dzięki której najstarsze przedszkolaki wiedzą, że ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.

Opracowanie:AgJ.