Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności XVI KONKURS EKOLOGICZNY MZO "Z EKOLOGIĄ NIE OD ŚWIĘTA"

XVI KONKURS EKOLOGICZNY MZO "Z EKOLOGIĄ NIE OD ŚWIĘTA"

W dniu 22.11.2022 odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego organizowanego przez MZO w Ostrowei Wielkopolskim. W tym roku pod hasłem "Z ekologią nie od święta". Zadaniem dzieci było wykonanie pracy o tematyce świątecznej metodą wydzieranki z makulatury. Nasze przedszkole reprezentowało 7 dzieci:
Blanka Kulas
Julita Adamek
Antonina Jędraszak
Sara Banasiak
Anastazja Muczyńska
Wojciech Grycman
Dzieci wraz z pomocą nauczycielek wykonały piękne prace, które zostały zaprezentowane w OCK w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas wręczania nagród dzieci miały okazję wysłuchać koncertu Zespołu BIG CYC. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone. Poniżej prezentacja prac.

Opr. Aneta W.