Strona główna Aktualności WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. We wtorek 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie wizyty wszystkim przedszkolakom wręczał prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za upominki dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości.

Oprac. M. Płaszczykowska