Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności PRZEDSTAWIENIE "ZIMOWA OPOWIESĆ ZAKOCHANY BAŁWAN"

PRZEDSTAWIENIE "ZIMOWA OPOWIESĆ ZAKOCHANY BAŁWAN"

PRZEDSTAWIENIE "ZIMOWA OPOWIESĆ ZAKOCHANY BAŁWAN"

W dniu 20 stycznia dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu Teatru Młodego Widza Włóczykij pt. "Zimowa opowieść zakochany bałwan. Przedszkolacy byli bardzo skupieni i zainteresowani przedstawieniem. Aktorzy stworzyli przyjazną atmosferę dla dzieci, a historia bałwanka była pełna emocji. Tytułowy bałwanek zakochał się w słońcu i nie rozumiał wielu spraw, np. dlaczego słońce zachodzi, czemu księżyc się chowa? Dla bałwanka ziemskie sprawy były za trudne do pojęcia, pomagali mu je zrozumieć piesek Azorek oraz ptaszek. Scenografia i kostiumy były piękne i idealnie pasowały do klimatu przedstawienia. Dzieci były bardzo zadowolone i gromkimi brawami nagrodziły aktorów.

Oprac. M. Płaszczykowska