Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności PRZEDSTAWIENIE pt. "CALINECZKA" w OCK

PRZEDSTAWIENIE pt. "CALINECZKA" w OCK

PRZEDSTAWIENIE pt. "CALINECZKA" w OCK

W piątek 26.01.2023 dzieci z grup: Plastusie, Świerszcze, Żabki, Ekoludki, Motylki oraz Śmerfy wraz z wychowawcami miały przyjemność udać się do Ostrowskiego Centrum Kultury na spektakl teatralny pt. „Calineczka" przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Było to niezwykle kolorowe i roztańczone widowisko. Aktorzy nawet przez moment nie pozwolili dzieciom się nudzić, włączając je do wspólnej zabawy. Piękna dekoracja, efekty świetlne oraz stroje aktorów spowodowały, że czuliśmy się jak w prawdziwej bajce, a magiczna atmosfera płynąca ze sceny sprawiła, że przedstawienie zostanie długo w pamięci przedszkolaków i w przyszłości chętnie wrócą do teatru, a także sięgną po "Baśnie" H.Ch. Andersena. Po powrocie do przedszkola dzieci z wielkim entuzjazmem opowiadały o obejrzanym przedstawieniu.

Oprac. M. Płaszczykowska