Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności BAL KARNAWAŁOWY 2023

BAL KARNAWAŁOWY 2023

BAL KARNAWAŁOWY 2023

W dniu 14 lutego odbyła się w naszym przedszkolu zabawa karnawałowa, która wzbudziła u przedszkolaków wiele emocji. Pięknie udekorowane sale stworzyła klimat do zabawy, wśród uczestników trudno było rozpoznać dzieci. Stroje budziły zaskoczenie i zachwyt, rodzice zadbali o oryginalne przebrania, które umożliwiały przeistoczenie się w ulubione postaci. Panie wcieliły się w role animatorów i zachęcały do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Tego dnia odbyły się również pamiątkowe zdjęcia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, to był główny cel tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały karnawałowe sale. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Oprac. M. Płaszczykowska