Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONCERT ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY "RAZEM PRZY CHOINCE"

KONCERT ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY "RAZEM PRZY CHOINCE"

KONCERT ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY "RAZEM PRZY CHOINCE" Tradycją stało się, że co roku w styczniu spotykamy się na wyjątkowym Koncercie Świąteczno-Noworocznym z udziałem wspaniałych artystów - naszych Maluszkowych przedszkolaków, ich rodzeństw i bliskich. Organizatorem wydarzenia, niezmiennie od czterech lat, jest Pani Agnieszka Jakubowska. Tegoroczny koncert, po dwóch latach koncertów online, mógł - ku naszej radości - przybrać formę stacjonarną, a sala koncertowa wypełniła się po brzegi. Zabrzmiały piękne kolędy, pastorałki, świąteczne piosenki, a każdy występ młodszych i starszych artystów został nagrodzony. Za współpracę przy organizacji koncertu dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom przedszkola. Ogromne podziękowania ślemy Panu Dariuszowi Smułce - akompaniatorowi i Panu Bartłomiejowi Ampule - akustykowi wydarzenia.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na koncert za rok. 

Oprac: AgJ