Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

W środę 8 marca w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo wiosennie, a to za sprawą kwiatów, które królowały i przyciągały uwagę swoim zapachem i kolorem, a wszystko to z okazji Dnia Kobiet, który w tym dniu wspólnie świętowaliśmy. Wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom oraz swoim paniom. Na przedszkolaków czekała niespodzianka, przedstawienie, które przygotowały starszaki z grupy „Śmerfów”. Dzieci przygotowały „Legendę o smoku Wawelskim” w ramach projektu „Z legendami za pan brat”. Na koniec dzieci z grupy „Żabek” zaprezentowały się w hiszpańskim tańcu i tym akcentem zakończyliśmy wspólne świętowanie. Młodsze dzieci nagrodziły swoich starszych kolegów gromkimi brawami, a na ich twarzach malował się uśmiech i zdziwienie, że ich starsi koledzy wcielili się w rolę aktorów i tancerzy. Bardzo miło i uroczyście przedszkolaki spędziły ten dzień.

Oprac. M. Płaszczykowska