Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS "POLSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO - UKRAIŃSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA POLSKIEGO"

KONKURS "POLSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO - UKRAIŃSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA POLSKIEGO"

W lutym dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie plastyczno - technicznym organizowanym przez Przedszkole nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim pod hasłem  "POLSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO - UKRAIŃSKI KOLEGO POZNAJ FLAGĘ PAŃSTWA POLSKIEGO". Flagę Ukrainy wykonała Maria Kostrzewska z Grupy Krasnale natomiast flagę Polski przygotował Makar Zakharov z grupy Biedronki. Celem konkursu było kształtowanie postawy tolerancji, poszerzanie wiedzy na temat państw sąsiadujących z Polską, rozwijanie zdolności, wrażliwości i kreatywności oraz eksperymentowanie różnymi technikami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonały pracę pod czujnym okiem nauczycielek z grup Pani Anety Wasieli - grupa Krasnale oraz Pani Natalia Mańka - grupa Biedronki. Dzieci zostały nagrodzone dyplomem oraz drobnymi upominkami. Gratulujemy.

Opr. Aneta W.