Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY NAJPIEKNIEJSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY - II MIEJSCE

KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY NAJPIEKNIEJSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY - II MIEJSCE

KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY NAJPIEKNIEJSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY - II MIEJSCE 18 grudnia 2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy łańcuch choinkowy", którego organizatorem było Przedszkole Niepubliczne Nasz Domek. Nasze przedszkole reprezentował Fabian Grzegorowski z grupy II Pszczółki. Z pomocą Pani Anety, Fabian przygotował piękny łańcuch choinkowy, i tym samym zajął II miejsce w konkursie. Ogółem prac konkursowych było 12 więc śmiało można stwierdzić iż łańcuch naszego przedszkolaka zwrócił na siebie uwagę podczas anonimowego głosowania. Podczas rozdania nagród mogliśmy poczuć magię świąt. Mieliśmy możliwość obejrzenia występu artystycznego oraz na koniec wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali do wspólnej zabawy przy piosence świątecznej. Ogromne gratulacje dla Fabiana spisał się na medal. Poniżej również kilka zdjęć z przygotowań.

Opr. Aneta W.