Strona główna Aktualności ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA" Tegoroczny Konkurs Bożonarodzeniowy dla dzieci i rodziców rozstrzygnięty.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbył się konkurs na  „Ekologiczną ozdobę świąteczną”. Konkurs miał na celu wdrażanie do kultywowania tradycji i zwyczajów świątecznych, rozbudzanie poczucia piękna i estetyki, rozwijanie pomysłowości i kreatywności oraz umacnianie więzi rodzinnych, ale także promocja zachowań ekologicznych, a w szczególności wykorzystania materiałów naturalnych i odpadowych w działaniach artystycznych. Konkurs skierowany został do wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola oraz ich rodzin. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolnej  ozdoby świątecznej z wykorzystaniem materiałów pochodzenia naturalnego lub z surowców wtórnych z recyklingu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, udział wzieło 107 uczestników.
Jak co roku kreatywność, pomysłowość naszych przedszkolaków i ich rodziców nie zawiodła i pozwoliła na wykonanie tak przepięknych i niepowtarzalnych prac. Wszystkie dostarczone do nas ozdoby świąteczne przepięknie zdobią nasz przedszkolny oraz szkolny korytarz. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym konkursie. Mamy nadzieję, żę czas spędzony wspólnie przy tworzeniu Waszych ozdób był dla Was wyjątkowy i niezapomniany:-)  Wszystkich autorów prac czekała nagroda niespodzianka z rąk samych Pań Dyrektor :-) Gratulujemy!

Opr. Aneta W.