Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO "EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA" Tegoroczny Konkurs Bożonarodzeniowy dla dzieci i rodziców rozstrzygnięty.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbył się konkurs na  „Ekologiczną ozdobę świąteczną”. Konkurs miał na celu wdrażanie do kultywowania tradycji i zwyczajów świątecznych, rozbudzanie poczucia piękna i estetyki, rozwijanie pomysłowości i kreatywności oraz umacnianie więzi rodzinnych, ale także promocja zachowań ekologicznych, a w szczególności wykorzystania materiałów naturalnych i odpadowych w działaniach artystycznych. Konkurs skierowany został do wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola oraz ich rodzin. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolnej  ozdoby świątecznej z wykorzystaniem materiałów pochodzenia naturalnego lub z surowców wtórnych z recyklingu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, udział wzieło 107 uczestników.
Jak co roku kreatywność, pomysłowość naszych przedszkolaków i ich rodziców nie zawiodła i pozwoliła na wykonanie tak przepięknych i niepowtarzalnych prac. Wszystkie dostarczone do nas ozdoby świąteczne przepięknie zdobią nasz przedszkolny oraz szkolny korytarz. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym konkursie. Mamy nadzieję, żę czas spędzony wspólnie przy tworzeniu Waszych ozdób był dla Was wyjątkowy i niezapomniany:-)  Wszystkich autorów prac czekała nagroda niespodzianka z rąk samych Pań Dyrektor :-) Gratulujemy!


Opr. Aneta W.