Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności RAZEM PRZY CHOINCE

RAZEM PRZY CHOINCE

RAZEM PRZY CHOINCE Tradycją stało się, że co roku w styczniu spotykamy się na wyjątkowym Koncercie Świąteczno-Noworocznym z udziałem wspaniałych artystów - naszych Maluszkowych przedszkolaków, ich rodzeństw i bliskich. Organizatorem wydarzenia, niezmiennie od pięciu lat, jest Pani Agnieszka Jakubowska. We wtorek, 9 stycznia 2024r. w budynku naszego przedszkola zabrzmiały piękne kolędy, pastorałki, świąteczne piosenki, a każdy występ młodszych i starszych artystów został nagrodzony. Za współpracę przy organizacji koncertu dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom przedszkola. Ogromne podziękowania należą się także Panu Dariuszowi Smułce - naszemu akompaniatorowi, który dzielnie towarzyszył naszym artystom. Dziękujemy za wszystkie piękne dźwięki.