Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności LAURKI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

LAURKI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

LAURKI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W Dzień Babci i Dziadka przyjęło się, że wnuki składają życzenia swoim dziadkom, a w przedszkolach, świetlicach i innych instytucjach opiekuńczo-wychowawczych organizowane są spotkania czy pokazy artystyczne dzieci.
Nasze przedszkolaki w tym roku zadbały nie tylko o swoich dziadków, dla których przygotowały występy w przedszkolu, ale także o osoby starsze, które mieszkają w ostrowskim Domu Pomocy Społecznej.

Do tej pięknej akcji obdarowania mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, własnoręcznie wykonanymi laurkami, przystąpiły dzieci z całego przedszkola.
Przez ostatni tydzień, dzieci w każdej grupie pod okiem nauczycielek, wykonywały swoje małe dzieła sztuki. Malowały, wycinały, wyklejały plasteliną, rysowały aby każda laurka była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dzieci mogły też wykonać laurki w domu z pomocą swoich rodziców oraz rodzeństwa. Efektem ch pracy było wykonanie ponad 70 laurek! Każda inna, każda piękna i niepowtarzalna! 
Wszystkie prace trafiły do mieszkańców DPSu i wywołały duuuużo radości i wzruszenia.
Po raz kolejny jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, że tak chętnie i bez zastanowienia siadały do pracy aby sprawić komuś radość. Dziękujemy też rodzicom, którzy mieli w tym swój udział za okazaną pomoc.
opr. Anna W.