Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności SUKCES ALKA W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES ALKA W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES ALKA W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM W dniu 7 lutego 2024r. odbyło się rozstrzygnięcie VI Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem 

„Bal karnawałowy w barwach tęczy" organizowanego przez Przedszkole nr 12 "Tęcza ". Celem konkursu było rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci oraz wyrażanie własnych spostrzeżeń i doświadczeń poprzez działalność plastyczną. W konkursie wzięło udział 14 przedszkoli z terenu miasta Ostrów Wielkopolski. Nasze przedszkole reprezentował Aleksander Zwierz z grupy "Biedronki" wraz z wychowawczynią Panią Natalią Mańka. Uroczystość uatrakcyjnił występ dzieci, po którym nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków przez Panią Dyrektor Izabelę Hirse. Wszystkie prace były piękne i pomysłowe, jednak warto podkreślić, że praca chłopca z naszego przedszkola została wyróżniona przez jury! Serdecznie gratulujemy Alkowi sukcesu i talentu!