Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS "WIELKANOCNA PISANKA"

KONKURS "WIELKANOCNA PISANKA"

KONKURS "WIELKANOCNA PISANKA"

W marcu odbyl się Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny " Wielkanocne pisanka". Nasze przedszkole reprezentowała Anastazja M., która wykonała pracę pod okiem Pani Anety Wasieli  oraz Mateusz B., pod nadzorem wychowawcy - Natalii Mańka. Miło Nam poinformować, że chłopiec otrzymał wyróżnienie w konkursie  organizowanym przez Przedszkole Sióstr Salezjanek nr 19  w Ostrowie Wielkopolskim. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych; rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej; pogłębianie wiedzy na temat symboliki i znaczenia pisanki w obrzędowości ludowej oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej pisanki wielkanocnej. SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZESTNIKOM KONKURSU!!!!