Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ

WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ

WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ

We wtorek 9 kwietnia dzieci z grup „Motylki” oraz „Ekoludki” odwiedziły Zespół Szkół Muzycznych im. K. Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Starszacy wysłuchali audycji muzycznej pt. „Hary i magiczne zwierzęta” koncertu odegrany został przez utalentowanych uczniów szkoły. Dzieci z wielkim podziwem słuchały jak ich nieco starsi koledzy grają na takich instrumentach jak: dzwonki, skrzypce, flet, kontrabas, wiolonczela, waltornia, akordeon, saksofon. Audycja w klimacie Harrego Porttera bardzo przypadła przedszkolakom do gustu i młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Spotkanie z pewnością rozbudziło wśród przedszkolaków zamiłowanie do muzyki i pomogło zastanowić się nad własnymi talentami muzycznymi.

Oprac. M. Płaszczykowska