Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności SPOTKANIE Z PIŁKARZAMI KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ OSTROVIA

SPOTKANIE Z PIŁKARZAMI KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ OSTROVIA

SPOTKANIE Z PIŁKARZAMI KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ OSTROVIA
24 maja 2024 r. w naszym przedszkolu gościliśmy piłkarzy KPR OSTROVIA. Dzieci z grupy IV i V miał okazję uczestniczyć w spotkaniu z Krzysztofem Łyżwą i Jakubem Zimnym. Przedszkolaki z zapartym tchem słuchały prelekcji na temat sportu, a także same wykazały się wiedzą z zakresu znajomości drużyn piłki ręcznej, jak i samych zawodników. Piłkarze przeprowadzili z dziećmi rozgrzewkę sportową i mini trening piłkarski – slalom z piłką między pachołkami, wymiany podań oraz strzelania goli do bramki. Całe spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Dziękujemy za spotkanie i wspólnie spędzony czas! Dziękujemy Panu Marcinowi Bednarkowi za zorganizowanie ciekawego spotkania, które wzbogaciło i uatrakcyjniło proces poznawczy dzieci z naszego przedszkola.