Strona główna Aktualności ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

W maju odbyły się w poszczególnych grupach zajęcia otwarte dla rodziców z okazji Ich Święta. Rodzice mogli przekonać się jak świetnie radzą sobie ich pociechy z rozwiązywaniem trudnych zadań. Najważniejsze było stworzenie rodzicom, poprzez udział w zajęciach otwartych, możliwości śledzenia postępów własnego dziecka w zakresie osiągania sprawności: umysłowych, ruchowych, muzycznych, plastycznych itp. Dzieci zaprezentowały się tańcząc, ćwicząc, a także rozwiązując różne zadania indywidualnie. Rodzice mieli więc okazję bliżej poznać swoje pociechy i dowiedzieć się jak radzą sobie w przedszkolu. Sami wzięli również udział we wspólnych działaniach z dziećmi. Na zakończenie spotkań dzieci wręczyły ukochanym rodzicom drobne upominki.