Strona główna Aktualności WYCIECZKA DO RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD GÓRECZNIK

WYCIECZKA DO RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD GÓRECZNIK

WYCIECZKA DO RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD GÓRECZNIK We wtorek, 6 czerwca nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Przygód Górecznik. Wśród dzieci każda zapowiedź wycieczki wywołuje radość i szczególne ożywienie. I tak właśnie było, pomimo "niespodzianek" pogodowych. Na miejscu przedszkolaki doświadczyły przyjaznej, profesjonalnej obsługi i mogły skorzystać z wielu atrakcji. Najbardziej zachwyciła dzieci Ścieżka Edukacyjna Owadów, gdzie mogły sprawdźć jak wyglądają czułki biedronki, szczypce skorka pospolitego i aparat gębowy mrówki powiększone kilkaset razy. Kolejną atrakcją było Mini Zoo- gdzie obejrzały zwierzęta mieszkające w tutejszych zagrodach, pogłaskały i nakarmiły przyjaźnie nastawione kozy oraz zajrzały do Domku Czerwonego Kapturka z multimedialną bajką. Wielką radość sprawiła im przejażdżka kolorową kolejką, zabawy na placu zabaw, gdzie mogły zajrzeć do domku Smerfów czy Karocy Kopciuszka, jak również dojenie sztucznej krowy. W trakcie nieplanowanego odpoczynku spowodowanego deszczem dzieci z wielkim apetytem zjadły smaczne frytkii i zapasy ze swoich plecaków. Przedszkolaki wróciły pełne niesamowitych przeżyć i wrażeń.