Strona główna Aktualności PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

Coroczną tradycją naszego przedszkola jest Piknik Rodzinny organizowany na terenie ogrodu przedszkolnego przy sprzyjających warunkach pogodowych. W tym roku szkolnym taki piknik odbył się w dnia 12 czerwca i zgromadził dzieci i ich rodziców. Zadbano o atrakcję dla dzieci, aby ten właśnie dzień zakończył się pozytywnymi wrażeniami. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanego zamku oraz trampolin, jak również z bogato wyposażonego placu zabaw. Rodzice również mięli okazję zobaczyć przedstawienie teatralne w wykonaniu naszych przedszkolaków pt. „Wieloryb pilnie poszukiwany”, które było dla Nich dużą atrakcją. Za zaangażowanie i pracę na rzecz przedszkola rodzice zostali wyróżnieni i nagrodzeni dyplomami przez Panią Dyrektor. Tak jak co roku przybyli goście mogli umilić sobie czas przygotowanymi słodkościami i ciepłymi napojami. Szkoda tylko, że kolejny taki piknik dopiero za rok, bowiem takie imprezy plenerowe są dobrą okazją do integracji dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.