Strona główna Aktualności "ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA"

"ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA"

Jak co roku tak i tym razem odbyło się w naszym przedszkolu jesienne spotkanie w plenerze, znane wszystkim pod nazwą "Święto Pieczonego Ziemniaka". Jak zawsze uświetniły je występy przedszkolaków, które zaprezentowały się pięknie tańcząc, śpiewając i inscenizując muzykę.

Dzień ten, to równeiż święto wszystkich dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zawitały do naszego przedszkola.

Dzielne maluchy odebrały medale "MALUSZKA" i zostały przez wszystkich serdecznie przywitane.

Słońce tego dnia przyświecało nam pięknie, a kiełbaski i ziemniaki z ogniska smakowały wybornie.

Tegoroczne jesienne spotkanie odbyło się jednak pod specjalnym hasłem "Ratujmy serce Filipa". Uczestnicy spotkania mieli możliwość degustacji wielu łakoci przygotowanych przez rodziców. Pracownicy przedszkola oraz rodzice z wielkim zaangażowaniem włączyli się również w zbiórkę datków, niosąc pomoc choremu Filipkowi i jego rodzinie.

Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za tak entuzjastyczne i chętne włączenie się w akcję, która miała tak szczytny cel.