Strona główna Aktualności FESTIWAL PIOSENKI LUDOWEJ

FESTIWAL PIOSENKI LUDOWEJ

FESTIWAL PIOSENKI LUDOWEJ W zeszłym roku szkolnym mogliśmy podziwiać piękne tańce ludowe w wykonaniu naszy przedszkolaków na Festiwalu Tańca Ludowego. W tym roku dzieci śpiewały piosenki ludowe z różnych regionów naszego kraju na Festiwalu Piosenki Ludowej, który odbył się 8 czerwca w naszym przedszkolu. Dzieci śpiewały różne piosenki ludowe takie jak: "Posłała mnie matka na górę po jabłka", "Miała Baba koguta", "Maryneczka", "Stoi Koza przy płocie", "Kukułeczka", "Koza", "Lipka", "Zielony mosteczek", "W moim ogródeczku" czy "Gołąbek". Wszystkie dzieci dały z siebie 100%! Było głośno, kolorowo, skocznie i bardzo wesoło! Medale i słodkie cukierki to tylko część nagrody za cudowne występy bo dobra zabawa i czas spędzony razem jest przecież bezcenny!